У Німеччині українських біженців масово виселяють із готелів та хостелів - названо причину

столиці Німеччини українських біженців масово виселяють із готелів та хостелів. Названо причину непопулярного рішення щодо наших співвітчизників, передають Патріоти України.

Стало відомо, що українців у Берліні змушують залишати місця тимчасового притулку, серед яких були готелі. Це пов'язано з початком туристичного сезону. Біженців переводять у доступне житло.

Справа в тому, що на початку квітня до столиці Німеччини прибувають тисячі туристів, які бронюють номери у хостелах та готелях. Нашим землякам доводиться звільняти місця та міняти місце проживання. Українці переїжджають у приміщення колишнього аеропорту Тегель та зупиняються у наметах та терміналах, де стоять ліжка. Центр розрахований на прийом 4800 біженців.

До Берліна щодня приїжджають 70 біженців, понад 2000 осіб у місяць. Їм потрібно подавати заяву на отримання притулку та залишитись у колективному житлі. Наприклад, таке обладнане на території колишнього аеропорту Темпельхоф. Місцева влада заявила, що до кінця травня не зможе відкрити більше об'єктів для людей.

Чому українських біженців масово виселяють у Берліні

З'ясувалося, що контракти із шістьма хостелами в Берліні закінчилися наприкінці березня. Їх довелося залишити 650 біженцям. Декому надали інше житло, частина приїхала до Тегеля, а інші самі шукали квартири.

На даний момент у берлінських хостелах та готелях зупинилися 962 біженці, серед яких 722 – із України. Місцева влада знайшла різні варіанти для пролонгації контрактів. Деяким категоріям біженців дозволили залишитись там до кінця року.

Найбільшою проблемою виявилося розміщення маломобільних біженців – на візках. У модульних будинках, куди їх поселяють, немає пристосованих санвузлів. В аеропорту Тегель у терміналі С передбачені безбар'єрні вбиральні та душові, встановлені медичні ліжка, чергують медики. У період з січня там потребували спеціального догляду 24 біженці.

У готелях позначили інші складні випадки, які потребують уваги – це розміщення людей з травмами, діалізом та онкохворими. Їх складно поселити у пристосованому житлі разом із сім'ями

Віддав життя за Україну: На Харківському напрямку загинув боєць із Грузії

четвер, 23 травень 2024, 17:30

На війні в Україні загинув боєць із Грузії. Він боровся проти російських загарбників у Харківській області. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання "Грузія Online". Видання зазначає, що в Україні загинув ще один грузинський боєць. За дани...

Чоловік на протезі гуляє містом з коханою: У мережі знайшли пару, яка зачарувала українців

четвер, 23 травень 2024, 17:28

Міський голова Дніпра Борис Філатов знайшов молодого чоловіка та його кохану дівчину зі світлини, яка сколихнула мережу. Днями поширювалося зворушливе фото, на якому чоловік на протезі гуляє Дніпром зі своєю дівчиною і маленькою собакою. Спочатку Філат...