"Головний товар": У Німеччині закінчується туалетний папір, виробники б'ють на сполох

У Німеччині закінчується туалетний папір: виробники б'ють на сполох

У Німеччині через перебої з вивезенням макулатури на тлі спалаху коронавірусу, можуть початися проблеми з поставками туалетного паперу. Про це пише в середу, 25 березня, німецьке видання Die Welt, передають Патріоти України.

"Ще кілька тижнів тому макулатури було в надлишку. Однак під час коронакризи ринок повністю змінився. Виробники туалетного і пакувального паперу б'ють на сполох, адже дефіцит може спричинити за собою серйозні наслідки", - йдеться у статті.

Спалах коронавірусу вплинула на графік вивезення сміттєвих відходів. Таким чином, серед іншого не здійснюватиметься і вивіз макулатури. З цієї причини паперові заводи Німеччини б'ють на сполох.

"Перерва у комунальному зборі макулатури може безпосередньо привести до перебоїв у постачанні у виробників пакувального, гігієнічного та друкарського паперу. Без макулатури не буде ні туалетного паперу, ні упаковки, ні газет", - застеріг Генрі Фермойлен, віце-президент ресайклінгової компанії Smurfit Kappa.

У багатьох районах через небезпеку зараження співробітників закриваються і пункти прийому вторсировини. "При цьому, наприклад, гофрований картон, з якого серед іншого виготовляються коробки і транспортна тара, повністю виробляється з макулатури. У виробництві коробок для продуктів харчування частка її використання становить близько 85%. А гігієнічний папір, до якої відноситься і туалетний, на 50% виробляється з первинного волокна і на 50% з макулатури", - вказує видання.

Крім того, як відзначають автори статті, ускладнився імпорт, через затори вантажівок на кордонах та нестачі персоналу у логістичних компаніях.

З архіву ПУ. "Х*й вам": Під Одесою фермер оригінально "відповів" рейдерам (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:30

Так, два слова викосив на врожаї пшениці місцевий фермер Анатолій К. після того, як дізнався, що орендовані ним протягом багатьох років землі передані іншій структурі. Відзначається, що таким чином рейдери захоплюють вирощений чужими руками урожай, щоб...

Вже став зіркою "Інстаграму": Як живе песик Каспер нардепа Беленюка (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:29

Олімпійський чемпіон Жан Беленюк уже 12 років виховує песика Каспера. Він навіть створив для нього окрему інстаграм-сторінку, щоб ділитися милими фотомоментами із його життя, повідомляють Патріоти України. . У Каспера Беленюка на сторінці вже понад 60...