"Головний товар": У Німеччині закінчується туалетний папір, виробники б'ють на сполох

У Німеччині закінчується туалетний папір: виробники б'ють на сполох

У Німеччині через перебої з вивезенням макулатури на тлі спалаху коронавірусу, можуть початися проблеми з поставками туалетного паперу. Про це пише в середу, 25 березня, німецьке видання Die Welt, передають Патріоти України.

"Ще кілька тижнів тому макулатури було в надлишку. Однак під час коронакризи ринок повністю змінився. Виробники туалетного і пакувального паперу б'ють на сполох, адже дефіцит може спричинити за собою серйозні наслідки", - йдеться у статті.

Спалах коронавірусу вплинула на графік вивезення сміттєвих відходів. Таким чином, серед іншого не здійснюватиметься і вивіз макулатури. З цієї причини паперові заводи Німеччини б'ють на сполох.

"Перерва у комунальному зборі макулатури може безпосередньо привести до перебоїв у постачанні у виробників пакувального, гігієнічного та друкарського паперу. Без макулатури не буде ні туалетного паперу, ні упаковки, ні газет", - застеріг Генрі Фермойлен, віце-президент ресайклінгової компанії Smurfit Kappa.

У багатьох районах через небезпеку зараження співробітників закриваються і пункти прийому вторсировини. "При цьому, наприклад, гофрований картон, з якого серед іншого виготовляються коробки і транспортна тара, повністю виробляється з макулатури. У виробництві коробок для продуктів харчування частка її використання становить близько 85%. А гігієнічний папір, до якої відноситься і туалетний, на 50% виробляється з первинного волокна і на 50% з макулатури", - вказує видання.

Крім того, як відзначають автори статті, ускладнився імпорт, через затори вантажівок на кордонах та нестачі персоналу у логістичних компаніях.

Хіти тижня. "Сбылась мечта миллионов украинцев: Конча-Заспа обречена. В реанимации в Мюнхене чартер не пустят", - Давиденко про коронавірус

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:30

"Конча Заспа обречена. Обречена впервые за многие годы на собственной шкуре испытать государственное украинское Здравоохрвнение", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Патріоти України, і продовжує:. Звонят нынешние депутаты.Звонят бывшие ...

Хіти тижня. "У рік-дзеркало "чума" вб'є мільйони людей": Про що йдеться в пророцтвах Ванги на 2020-й рік

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:00

​У прогнозах Ванги на 2020 рік є також натяки на світову фінансову кризу. У своїх прогнозах знаменита болгарська провидиця Ванга говорила про страшну епідемію в дзеркальному році, від якої люди будуть падати і помирати на вулиці. Тепер її пророцтва пов...