У Німеччині запровадять платіжні картки для біженців: Що це означає і як їх можна буде використовувати

У Німеччині Бундестаг прийняв рішення щодо впровадження платіжних карток для біженців. Такі карти не будуть пов'язані з банківським рахунком і можна буде використовувати їх лише для покупок. За межами Федеративної Республіки Німеччина вони не будуть працювати. Про це повідомляє видання Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Так, згідно зі змінами, які були схвалені більшістю голосів у п'ятницю, 12 квітня, соціальні виплати для біженців та осіб, які шукають політичний притулок, не будуть видаватись у готівковій формі. Замість цього, кошти будуть перераховуватися на спеціальні передплачені дебетові картки, які можна використовувати без прив'язки до банківського рахунку.

Основна мета цих змін – уникнути переказу грошей біженцями їхнім сім'ям, що залишилися на батьківщині, а також особам, які незаконно перевозять мігрантів до країни.

Зазначається, що користувачі зможуть перевіряти баланс своїх карток. Кожна земля буде самостійно вирішувати, яку частину соціальних виплат перераховувати на картки для мігрантів. Можливості зняття готівки будуть обмежені за рішенням місцевої влади.

Перші платіжні картки для біженців були введені в місті Грайц у федеральній землі Тюрінгія в грудні 2023 року. Наразі 14 з 16 федеральних земель Німеччини вже прийняли єдині стандарти для впровадження таких карток. Повний перехід на нову систему соціальних виплат для біженців очікується до кінця 2024 року.

"Скажу відверто": Мирон Маркевич назвав причину, чому пішов з "Карпат"

неділя, 21 липень 2024, 22:30

Мирон Маркевич прокоментував своє рішення піти у відставку з посади головного тренера львівських "Карпат", передають Патріоти України. 73-річний український фахівець розповів, що у нього та керівництва "зелено-білих" було різне бачення амбіцій команди ...

Пощастить не всім: Синоптикиня розповіла, коли і які області України відчують помітне похолодання

неділя, 21 липень 2024, 22:00

Найближчими днями в Україні триматиметься комфортна літня погода, без екстремальних температур та грозових дощів. Відчутне короткочасне похолодання прийде у північні області у четвер, 25 липня, передають Патріоти України. Таким прогнозом поділилася у T...