
Головний рятувальний центр Південної Норвегії повідомили про інцидент сьогодні о 6.36. На борту судна перебуває 33 людини. За даними видання, у районі, звідки надійшов сигнал лиха, фіксують шторм.
Екіпаж судна чекав на допомогу в буксируванні, проте незабаром відновив прохідність криголама і від допомоги відмовився, пише видання. До 9.15 ситуацію оцінювали як спокійну. Рятувальний вертоліт усе-таки прибув на позицію російського криголама і був у районі НП приблизно півтори години, на допомогу вирушили рятувальні буксири, проте згодом вони повернулися на базу.
У прес-службі "Росморрічфлоту" виданню РБК повідомили, що російський криголам біля берегів Норвегії подав сигнал про допомогу помилково. "Під час шторму частину обладнання було знеструмлено. Після увімкнення в ефір пішов помилковий сигнал. Із ними все добре", – зазначили у відомстві. "Тор" прямував із Санкт-Петербурга в Ямало-Ненецький автономний округ.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...