У Норвегії величезний зсув зніс у море вісім будинків разом зі шматком суші (відео)

Ширина зсуву склала понад 600 метрів, довжина - близько 800.

У Норвегії на мисі Кракнесет потужний зсув забрав у море значну частину суші - разом з розташованими на цій ділянці вісьмома будинками, повідомляють Патріоти України.

Ширина зсуву склала понад 600 метрів, довжина - близько 800. Ніхто з людей не постраждав. Одна людина була завчасно евакуйована. Більшість будинків на той час були порожні. Разом з одним з будинків в море віднесло собаку, проте, як пише The Local, він зумів врятуватися, діставшись до берега вплав.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...