
Обстановка довкола міста Запоріжжя та області залишається напруженою, але контрольованою, окупанти країни-загарбниці Росії втрачають і особовий склад, і техніку. Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації, передають Патріоти України.
Зазначається, що російська армія намагається просуватися у напрямках Гуляйполя, Запоріжжя, Кам’янського, але успіху не має. Військові Територіальної оборони ефективно тримають визначені рубежі, наголошують в ОДА.
"На інших напрямках українські воїни продовжують знищувати ворожу техніку, з якої російські окупанти обстрілюють цивільну інфраструктуру в населених пунктах та позиції українських воїнів", - йдеться у повідомленні.
Протягом минулої доби та ночі проти 30 березня підрозділи Сил оборони Запорізького краю ліквідували 18 окупантів, а вісім отримали поранення. Крім того, знищено один танк, п’ять бронетранспортерів та одну реактивну систему залпового вогню "Град".
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...