У пеклі "поповнення": Офіцер ЗСУ розповів про вчорашні втрати окупантів на Донбасі

Вчора, 18 листопада, російсько-окупаційні війська на Донбасі втратили двох осіб убитими та двох в якості поранених. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", який здійснює моніторинг спільнот окупантів у соцмережах, передають Патріоти України.

«Vtraти російсько-окупаційних військ 18.11.2019 р. склали 4 особи, а саме: безповоротні (200) - 2 особи, (9 омсп, 3 омсбр), санітарні (300) – 2 особи (9 омсп)», – йдеться в повідомленні.

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...