У пеклі "поповнення": Офіцер ЗСУ розповів про вчорашні втрати окупантів на Донбасі

Вчора, 18 листопада, російсько-окупаційні війська на Донбасі втратили двох осіб убитими та двох в якості поранених. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", який здійснює моніторинг спільнот окупантів у соцмережах, передають Патріоти України.

«Vtraти російсько-окупаційних військ 18.11.2019 р. склали 4 особи, а саме: безповоротні (200) - 2 особи, (9 омсп, 3 омсбр), санітарні (300) – 2 особи (9 омсп)», – йдеться в повідомленні.

На Україну насувається хвиля спеки: Синоптики дали прогноз, чи дійде до +40, як в Європі

середа, 24 червень 2026, 17:56

Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...

Могли переслідувати: Ці українські прізвища забороняли в радянські часи

середа, 24 червень 2026, 17:49

У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...