У переддень свята: Кличко особисто перевірив свій міст на міцність (відео)

Раніше мер столиці заявляв, що пішохідний міст від Арки дружби народів до Володимирської гірки планують відкрити на день Києва - 26 травня.

Скляний пішохідний міст обіцяє бути вражаючим. Фото: ТСН.

18 травня Київський міський голова Віталій Кличко оглянув пішохідний міст зі скляною підлогою, який з'єднує Володимирську гірку з Аркою дружби народів. Відео, зроблене на столичному скляному мосту, опублікував київський мер в Facebook, передають Патріоти України.

"Завершальний етап робіт на нашому пішохідному мосту. Об'єкт буде вражаюче красивим", - сказав Кличко. Він особисто випробував на міцність скляну підлогу моста, зазначивши, що "тримає нормально", але будуть ще перевіряти.

Хіти тижня. Ізраїльські містики побачили знак кінця світу: Рабини заговорили про швидкий прихід Машиаха

п’ятниця, 14 серпень 2020, 3:00

Рабин Шломо Амар порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери. Колишній головний сефардський рабин Ізраїлю Шломо Амар заявив, що останні події в країні і в світі незапер...

З архіву ПУ. "Мущіни щось горлали про Кримнаш": В Харкові ультрас "Металіста" провчили любителів Путіна (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 2:00

До закривавлених прихильників "русского мира" довелося викликати швидку. Інцидент трапився у вівторок, 18 червня. Кілька фанатів "Металіста" серйозно побилися з двома п'яними шанувальниками агресора Путіна. "Чоловіки в Харкові щось кричали про Путіна,...