У переддень свята: Кличко особисто перевірив свій міст на міцність (відео)

Раніше мер столиці заявляв, що пішохідний міст від Арки дружби народів до Володимирської гірки планують відкрити на день Києва - 26 травня.

Скляний пішохідний міст обіцяє бути вражаючим. Фото: ТСН.

18 травня Київський міський голова Віталій Кличко оглянув пішохідний міст зі скляною підлогою, який з'єднує Володимирську гірку з Аркою дружби народів. Відео, зроблене на столичному скляному мосту, опублікував київський мер в Facebook, передають Патріоти України.

"Завершальний етап робіт на нашому пішохідному мосту. Об'єкт буде вражаюче красивим", - сказав Кличко. Він особисто випробував на міцність скляну підлогу моста, зазначивши, що "тримає нормально", але будуть ще перевіряти.

Хіти тижня. У Міноборони розповіли свою версію, чому військові залишають службу

субота, 14 грудень 2019, 15:00

У відомстві планують повернути до армії колишніх військовослужбовців. «У нас за ці роки (конфлікту на сході України — ред.) сформувався цілий пласт людей, які пройшли війну, які є професійними воїнами. На жаль, ми не змогли всіх їх втримати в армії… Лю...

"Є два варіанти, і другий - найгірший": Сенцов прокоментував арешт підозрюваних у вбивстві Шеремета

субота, 14 грудень 2019, 14:57

За словами Олега Сенцова, якщо до злочину причетні п'ятеро звинувачених ветеранів АТО та волонтерів, то це справжній жах. Український режисер та колишній політв'язень Олег Сенцов відреагував на арешт підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. П...