
Українські військовослужбовці розповіли, як пройшли бої за визволення від російських окупантів Іванківщини Київської області. Противник щосили намагався на бронетехніці закріпитися в населеному пункті, але зазнав нищівної поразки, передають Патріоти України.
Внаслідок боїв українські захисники знищили всю ворожу техніку та особовий склад. Про це йдеться у програмі "Форпост Київ". За словами військових, лише за перший день наступу вдалося вибити ворога з більшої частини населеного пункту. Окупанти ще деякий час утримувалися на краю села.
"Поставили завдання йти на штурм населених пунктів Кухарі, Слобода-Кухарська і далі на населений пункт Іванкове. У перший день наступу ми взяли більше половини села, відтіснили супротивника до самого краю села, де вони за допомогою двох танків та трьох БМП утримувалися", – кажуть військові.
Незадовго до розгрому російські війська намагалися прорватися колоною до українських військових. Проте бій закінчився повним знищенням супротивника.
"Після того, як було взято вже Слободу, противник вирішив прорватися колоною до нас. Зав'язався бій, було знищено 8 одиниць техніки. Останній танк уже підбили в кінці Слободи наші хлопці", – розповів український воїн.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...