
У платіжках за коммулку у киян з'явилася нова графа, тепер будуть нараховувати внески за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води. Про це повідомила прес-служба "Київтеплоенерго", передають Патріоти України.
Внески з квітня будуть позначатися в платіжках КП "Київтеплоенерго" окремим пунктом, і щоквартально в середньому становитимуть близько 30 грн.
Вартість обслуговування, куди входить установка, перевірка і ремонт лічильників, була вилучена з тарифу на опалення і гарячу воду і виноситься в платіжках окремим пунктів відповідно до вимог закону "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Відповідне нововведення впроваджується в усіх містах України, зазначено в повідомленні.
Оплата буде здійснюватися щоквартально. Розмір внесків для кожної будівлі затверджений розпорядженням Київської міської державної адміністрації (КМДА) №2244 від 24 грудня 2019 року. Розмір внеску залежить від типу лічильника, планових витрат на його обслуговування і кількості квартир в будинку. Нововведення не стосуватиметься індивідуальних засобів обліку, підкреслюється в повідомленні.
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...