
У платіжках за коммулку у киян з'явилася нова графа, тепер будуть нараховувати внески за обслуговування загальнобудинкових лічильників тепла і гарячої води. Про це повідомила прес-служба "Київтеплоенерго", передають Патріоти України.
Внески з квітня будуть позначатися в платіжках КП "Київтеплоенерго" окремим пунктом, і щоквартально в середньому становитимуть близько 30 грн.
Вартість обслуговування, куди входить установка, перевірка і ремонт лічильників, була вилучена з тарифу на опалення і гарячу воду і виноситься в платіжках окремим пунктів відповідно до вимог закону "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Відповідне нововведення впроваджується в усіх містах України, зазначено в повідомленні.
Оплата буде здійснюватися щоквартально. Розмір внесків для кожної будівлі затверджений розпорядженням Київської міської державної адміністрації (КМДА) №2244 від 24 грудня 2019 року. Розмір внеску залежить від типу лічильника, планових витрат на його обслуговування і кількості квартир в будинку. Нововведення не стосуватиметься індивідуальних засобів обліку, підкреслюється в повідомленні.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...