У нещасної зламана щелепа: У поїзді Маріуполь-Київ побили і намагалися зґвалтувати жінку (фото, відео)

Чоловік у трусах пробрався в купе Анастасії Лугової вночі.

Нападник зламав жінці щелепу. Фото: соцмережі.

У ніч на п'ятницю, 31 липня, в поїзді Маріуполь-Київ ґвалтівник напав у купе на жінку, яка їхала зі своїм 7-річним сином. Як повідомила в Facebook постраждала Анастасія Лугова, близько 03:00 вона прокинулася від ударів по голові, передають Патріоти України.

"Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був лише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити "Не бити маму", на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, аби він не бив сина", – написала вона.

За словами жінки, чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до неї приставати. "Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить. Весь час, допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив "Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь", – розповіла Лугова.

Вона запропонувала нападнику вийти, щоб син нічого не бачив. "Він погодився, обгорнувся в простирадло, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок… Чоловік зняв простирадло і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене", – зазначила постраждала.

Анастасія запропонувала вийти і піти заспокоїти сина, чоловік погодився. "Вийшовши з купе, я забігла до сина, і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагону, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував… Ми знайшли захист у провідниці цього вагону", – сказала жінка.

Анастасія Лугова до нападу. Фото: соцмережі.

До Києва залишалось їхати більше трьох годин. Начальник поїзду дав розпорядження, щоб нападника охороняли і не дали змоги йому втекти, адже той погрожував натиснути стоп-кран чи вибити вікно. "О 07:11 ми прибули на станцію "Київ Пасажирський", де нас чекав наряд поліції, викликаний моїм чоловіком. Невідомого затримали", – підкреслила Лугова.

Джерело: Обозреватель

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...