У поїзді "Укрзалізниці" під час руху "пішов дощик" (фото, відео)

У поїзді "Укрзалізниці", що прямував сполученням Київ – Миколаїв, у вагоні прямо під час руху почала протікати стеля. Відео та фото очевидців у Facebook опублікувала Галина Попцова, передають Патріоти України.

Інцидент трапився 7 травня. "Боюся, що до ранку в цьому потязі Київ – Миколаїв пасажири почнуть топити дровами", – написала вона.

У поїзді "Укрзалізниці" під час руху протікала стеля. Фото та відео

На опублікованих кадрах видно, що дощ заливав підлогу, а провідники були вимушені підставлять відра. Пасажири, щоб не намокнути, постійно пильнували речі та підгинали ноги.

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...