
На південному заході Польщі потрапив у ДТП мікроавтобус, у якому перебувало восьмеро українців. Він в’їхав у вантажівку з причепом, яка рухалася попереду. Про це повідомила речниця міськвідділу поліції в місті Ополє Агнєшка Нерихла, повідомляють Патріоти України.
За її словами, ДТП сталася сьогодні о 7:15 (за київським часом) на автомагістралі А4 у населеному пункті Магнушовіце Опольського воєводства.
“Після ДТП чотирьох пасажирів мікроавтобуса відвезли до лікарень для проведення розширеної діагностики. За інформацією поліцейських, які працювали на місці аварії, небезпеки для їхнього життя немає”, - сказала Нерихла, додавши, що зарано говорити про причини аварії.
Наразі поліція з’ясовує усі обставини ДТП. Через аварію одна смуга руху на автомагістралі A4 упродовж кількох годин була перекрита.


В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...