У Польщі гінеколог зґвалтував 19-річну пацієнтку - вона розповіла моторошні подробиці

У Польщі до 2 років з іспитовим терміном засудили гінеколога, який на прийомі зґвалтував свою 19-річну пацієнтку. Виявилось, що жертв чоловіка було більше. Про це пише польське видання onet.pl, передають Патріоти України.

Дівчина розповіла, що кілька років тому прийшла на процедуру розрізання дівочої пліви, запропоновану гінекологом Яном К.. На приватному прийомі лікар спочатку пригостив її віскі "для розслаблення". Потім зробив ін'єкцію з анестетиком.

19-річна дівчина заплющила очі, не бажаючи бачити процедуру. Коли вона на мить розплющила їх, лікар стояв над нею і розстібав блискавку на штанах. Пізніше в інтерв'ю журналістам дівчина пояснила, що не могла поворухнутися, її ніби паралізувало. Їй вдалося лише сказати: "Я так не хочу", але він не припинив. Згодом вона почула від лікаря, що може відвідувати його безкоштовно до кінця життя.

Справою зайнялася прокуратура Старого міста у Вроцлаві. Слідчі вийшли на ще одну пацієнтку, яка розповіла про домагання з боку лікаря. Лікар також переконував її перерізати дівочу пліву, лікував алкоголем і жартував. Він також кілька разів схиляв її до сексу.

У 2019 році лікаря заарештували, він не визнав себе винним. Він стверджував, що не пам'ятає зґвалтування, а обстеження іншої жінки відбувалося зовсім по-іншому. Однак розповіді пацієнток на дискусійних форумах також свідчили про неналежну поведінку лікаря. "Він покидьок, йому подобаються засмаглі дівчата, ще й мене з подругою мацав і пропонував інтим... Жодну гарненьку дівчину не пропустить..." - написали пацієнтки, застерігаючи інших жінок.

25 жовтня 2023 року лікаря визнали винним і засудили до двох років позбавлення волі умовно. Крім того, він повинен виплатити компенсацію двом пацієнткам, яким було завдано шкоди. Жертва зґвалтування отримає 35 000 злотих, а інші 10 000 злотих. Вирок не є остаточним. Очікується апеляція.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...