У Польщі під час знешкодження вибухнула найбільша бомба зі скинутих на Європу за час Другої світової

​Жителі польського міста Свіноуйсьце почули вибух 75-річної бомби.

13 жовтня, портал swinoujskie.info повідомив про те, що в ході знешкодження здетонувала британська 5-тонна бомба Tallboy, передають Патріоти України.

У 1945 році бомба була скинута британськими ВПС на німецький корабель, але не розірвалася і залишилася лежати на дні каналу, що з'єднує Щецинську затоку з Балтійським морем. Боєприпас виявили в минулому році під час днопоглиблювальних робіт.

При підготовці до знешкодження бомби був евакуйований 751 місцевий житель. Операція почалася 12 жовтня і була розрахована на п'ять днів. Сапери планували «випалити» вибухівку, але шанси на успіх спочатку оцінювалися як 50:50. В процесі дистанційної роботи вибухівка бомба здетонувала. Ніхто з саперів не постраждав. Tallboy - найбільший боєприпас часів Другої світової війни, виявлений на території Польщі.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...