У Польщі під час знешкодження вибухнула найбільша бомба зі скинутих на Європу за час Другої світової

​Жителі польського міста Свіноуйсьце почули вибух 75-річної бомби.

13 жовтня, портал swinoujskie.info повідомив про те, що в ході знешкодження здетонувала британська 5-тонна бомба Tallboy, передають Патріоти України.

У 1945 році бомба була скинута британськими ВПС на німецький корабель, але не розірвалася і залишилася лежати на дні каналу, що з'єднує Щецинську затоку з Балтійським морем. Боєприпас виявили в минулому році під час днопоглиблювальних робіт.

При підготовці до знешкодження бомби був евакуйований 751 місцевий житель. Операція почалася 12 жовтня і була розрахована на п'ять днів. Сапери планували «випалити» вибухівку, але шанси на успіх спочатку оцінювалися як 50:50. В процесі дистанційної роботи вибухівка бомба здетонувала. Ніхто з саперів не постраждав. Tallboy - найбільший боєприпас часів Другої світової війни, виявлений на території Польщі.

Господиня труїла тарганів: Загинула сусідка з 10-місячною дитиною

неділя, 28 лютий 2021, 21:45

Мешканка міста Актау в Казахстані труїла комах і вбила сусідку з десятимісячною дитиною. Про це повідомили в обласному центрі громадських комунікацій (ЦПК), передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

З архіву ПУ. Чим відрізняються українці від "орків": Мережу вразили показові фото з Донбасу

неділя, 28 лютий 2021, 21:30

У мережі з'явилися фотографії того, як відбувається передача тіл загиблих між Збройними силами України і бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР". Відповідні знімки опубліковано на Twitter-сторінці "hochu_domoy.ua", передають Патріоти України 28 лютого 2020...