У Польщі почали гірше ставитися до українців: Стало відомо, чому бояться наших мігрантів

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ ставлення до українців у Польщі погіршилося. У країні збільшується кількість людей, що вбачають у робітниках з України конкурентів, що демпінгують ринок праці, передають Патріоти України.

Як повідомляє pap.pl, такого висновку дійшли в кадровій службі Personnel Service. В опублікованому дослідженні "Барометр польського ринку праці" йдеться, що позитивно чи нейтрально до працівників з України ставляться 78% польських роботодавців.

Серед якостей, що вони цінять в українцях найбільше, поляки зазначили швидку адаптацію (42%), працьовитість (34%) та здатність до швидкого вивчення мови (30%). Крім того, кожен четвертий вважає наших мігрантів досвідченими спеціалістами, а кожен п’ятий – скромними та лояльними людьми, що вміють створити позитивну атмосферу.

Найпозитивніше ставлення до українців у великих (44%) та середніх (34%) компаніях. По галузях лідирують IT (56%) та промисловість (50%).

Втім, цього року значно виросла кількість польських роботодавців, які не вбачають нічого позитивного у роботі українців. Таким ставленням поділилися 17% респондентів.

Крім того, дещо поширилося негативне ставлення і серед звичайних поляків: тепер 41% звинувачують їх у повільному зростанні заробітної плати, а кожен п'ятий відчуває конкуренцію з їхнього боку. Це може позначитися на найманні польскими компаніями українців, що у 2023 році робили 43% компаній, вважають у Personnel Service.

Буде не всім по кишені! Поїздки на таксі в Україні стануть розкішшю - чому ціни так стрімко зросли

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:50

Ціни на таксі в Україні зросли через зменшення кількості водіїв, зниження їх заробітків та зростання затратної частини, що пов'язано з впливом війни і домінуванням кількох великих онлайн-компаній на ринку. Водіям працювати стало невигідно, що призвело ...

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...