У Польщі подружжя з України катувало та ґвалтувало 3-річного хлопчика

У Польщі триває розслідування справи щодо чоловіка та жінки з України, яких звинувачують у катуванні та зґвалтуванні 3-річного хлопчика. Про це пише польське видання onet.pl, передають Патріоти України.

У Кракові 26-річного Віталія С. та його співмешканку 23-річну Оксану П., громадян України, які проживають у Польщі, звинуватили у катуванні та зґвалтуванні 3,5-річного сина жінки - Данила П. Справу розслідує Тарнобжезька районна прокуратура.

За інформацією, отриманою від прокурора Анджея Дубеля, прессекретаря прокуратури Тарнобжега, експерт-сексолог дійшов висновку, що Віталій С. страждає на розлад сексуальних уподобань, в той час як у матері хлопчика такого розладу не виявлено. Прокурор не розголошує подробиць про природу цих розладів через специфіку справи.

Психіатричні спостереження за обома підозрюваними тривали протягом чотирьох тижнів у закритих умовах слідчого ізолятора на вулиці Монтелюпіх у Кракові. Оксана перебувала під спостереженням з середини травня, а Віталій - через чотири тижні після закінчення спостереження за Оксаною. Це унеможливило контакт між ними під час обстеження.

Психіатричні та психологічні експерти дійшли висновку, що обидва підозрювані є осудними і можуть брати участь у досудовому провадженні та постати перед судом. Вони вважають, що вони придатні для відбування покарання в місцях позбавлення волі.

Наразі сторона обвинувачення очікує на висновок групи експертів різних спеціальностей щодо тілесних ушкоджень хлопчика. Як тільки цей висновок буде отримано, будуть зроблені кроки для завершення розслідування і пред'явлення обвинувачення. Прокурор Дубель зазначив, що реалістичною датою для цього судового процесу є кінець року.

Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

субота, 2 грудень 2023, 17:28

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України. Як відомо, магнітні бурі — це коливання маг...

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...