У Польщі спіймали українця на його 21-му пограбуванні

У Польщі, в Ченстохові, правоохоронці затримали 33-річного громадянина України, який вчинив пограбування в одному з міських магазинів. Про це повідомляє видання Inpoland, передають Патріоти України.

Чоловік викрав товар із магазину, а коли йому намагався завадити охоронець, накинувся на нього з викруткою в руках. Відомо, що агресивний українець викрав хімічні засоби на суму майже 140 злотих.

"Він витягнув зі своєї куртки викрутку і спрямував її на охоронця, намагаючись вдарити його в живіт. За його словами, на щастя, обійшлося без трагедії, – повідомили у Головному управлінні міської поліції в Ченстохові.

Наразі справу українця передали співробітникам поліції, а викрадене повернули на полицю магазину. Правоохоронці з’ясували, що від початку 2023 року він скоїв у місті 21 крадіжку. Частіше за все він викрадав алкоголь. Наразі зловмисника арештували на 3 місяці. Його подальшу долю вирішить суд.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...