У Польщі священники у храмі влаштували оргію

У Польщі стався гучний секс-скандал через священників та чоловіка-повію, якого ті запросили на свою "гулянку". Коли секс-працівник знепритомнів, духовенство не пропускало до нього медиків, через що втрутилась поліція. Про це пише польське видання Gazeta Wyborcza, передають Патріоти України.

Священники на території храму влаштували оргію

За даними ЗМІ, священики вибрали унікальне місце для проведення заходу. Парафія Пресвятої Діви Марії Ангельської в Домброві Гурнічій першою в Польщі отримала статус санктуарію (священне місце - ред.). Саме в будівлі, що належить цій святині, відбувалися секс-витівки духовенства.

Особа, якій відомо про події, розповіла польським журналістам, що духовенство організувало захід "сексуального характеру". Кажуть, що священики прийняли таблетки для потенції і замовили повію-чоловіка.

У якийсь момент секс-працівник знепритомнів. Коли медики прибули на місце оргії, щоб надати йому допомогу, вони зустріли опір з боку духовенства. Священики не хотіли впускати медиків всередину. Ситуація стала настільки напруженою, що довелося втрутитися силовикам.

Реакція правоохоронців

Справою вже зацікавилася Сосновецька районна прокуратура Польщі. Прессекретар Вальдемар Лубневський повідомив, що слідчі розпочали провадження, яке буде вестися на підставі ненадання допомоги особі, яка перебуває в ситуації, що загрожує безпосередньою небезпекою загибелі або заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Подібне діяння карається позбавленням волі до трьох років.

Церква проводить власне розслідування

Заяву з приводу події за участю священиків опублікувала також Сосновецька єпархія. Речник курії о. Пшемислав Лах повідомив, що 12 вересня парох парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської в Домброві Гурнічій письмово поінформував Сосновецьку єпархіальну курію про втручання служби швидкої допомоги та поліції в будівлю, що належить парафії. Згідно з повідомленням, "того ж дня єпископ Сосновця призначив комісію для термінового з'ясування обставин ситуації".

"Про результати роботи комісії буде поінформовано єпископа-ординарія. Після завершення її роботи та встановлення обставин інциденту будуть вжиті відповідні заходи, передбачені канонічним правом", - йдеться у повідомленні.

Спробувала виступити "миротворкою": Клара Новікова виступила в Москві на тлі прапора України та українською мовою. - Рашисти виють від люті

середа, 29 листопад 2023, 8:12

Російська гумористка Клара Новікова, яка народилася і виросла у Києві, закінчила там університет, а також працювала у багатьох українських містах у філармоніях, дала перший за тривалий час відсутності сольний концерт у Москві – і одразу скандал. У своє...

В Україні повернули податкові перевірки: Які компанії зачепить

середа, 29 листопад 2023, 7:56

У Верховній Раді розблокували повернення податкових перевірок для підприємств із зони ризику - постанови, які перешкоджали цьому, не були підтримані в парламенті. Очікується, що перевірки будуть відновлені з 1 грудня 2023 року, проте поки що відповідни...