У Польщі в центрі для біженців сталося масове отруєння українців

У центрі для українських біженців у польських Глухолазах в Опольському воєводстві отруїлися понад 20 осіб, зокрема й дітей. Їх шпиталізували. Про це повідомляє видання in Poland, передають Патріоти України.

Симптоми отруєння мають вісім дорослих і 15 дітей. Погіршення самопочуття вони відчули у п'ятницю ввечері, 25 листопада.Санітарна інспекція під час обстеження кухні та харчоблоку порушень не виявила.

"Дітей привезли до нас у лікарню. Зараз у мене троє пацієнтів у дитячому відділенні та четверо у інфекційному. Їхній стан можна оцінити як добрий. Результатів лабораторних досліджень ще немає, але все вказує на класичне харчове отруєння", - розповів директор лікарні в Нисі Норберт Крайчі.

Своєю чергою, польський воєвода Славомір Клосовський заявив, що за попередньою інформацією, отруєння може мати вірусний характер. Адже в одного хворого виявили симптоми норовірусу.

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...

Якщо бракує страхового стажу: Українцям пояснили, чи можна його докупити

вівторок, 23 червень 2026, 18:44

Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...