У Польщі змінили правила проходження карантину для українських заробітчан

Для українських заробітчан у Польщі змінили правила проходження карантину

У Польщі уряд змінив правила проходження обов'язкової обсервації для трудових мігрантів, у тому числі з України. Тепер замість проходження двотижневого карантину при в'їзді до країни достатньо лише 10 днів. Про це йдеться в оприлюдненому розпорядженні міністра охорони здоров'я Польщі, передають Патріоти України.

Відповідний документ набув чинності з вівторка, 2 вересня. Скороченням обсервації з 14 днів до 10 справа не обмежується - працівникам у Польщі, які будуть на карантині, більше не потрібно буде здавати ПЛР-тест на коронавірус.

У польському МОЗ зазначають, що якщо після 10-денної обсервації у людини відсутні симптоми COVID-19, то необхідність робити тести просто відпадає.

Також з 14 до 10 діб скоротили тривалість ізоляції для осіб, у яких був діагностований коронавірус. У розпорядженні йдеться про те, що якщо у заражених COVID-19 заробітчан не буде температури чи респіраторних ознак наявності захворювання, то здавати тест наприкінці ізоляції їм не потрібно.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...