У Польщі знайшли стародавні поселення та піраміди загадкового вигляду та призначення (фото)

Висота будівель всього 3 метри, а довжина 150 метрів.

Археологи в Польщі виявили залишки поселень, жителі яких створили загадкові піраміди. Про це повідомляє Nauka w Polsce, передають Патріоти України.

Будівельники жили в районі Куяви на півночі країни близько 5,5 тисячі років тому. Там археологи виявили поховальні споруди, які є найбільшими в Польщі. Їх називають польськими пірамідами через архітектуру. Висота будівель всього 3 метри, а довжина 150 метрів.

Вчені зазначають, що спорудження використовували для одиночних поховань елітних верств населення того часу. Будували їх місцеві будівельники, жителі поселення. Вони тоді жили в селах площею 1-1,5 га по 10 сімей. Середня площа будинків становила 25-35 квадратних метрів, в кожному з них жило по одній родині.

Поселення розташовувалося навколо гробниць. Дослідники припускають, що жителі поселилися там зі своїми сім'ями виключно для роботи над будівництвом пірамід.

Зараз археологи продовжують працювати над розгадкою таємниці. Вчені до цих пір не знають, де саме в Куявах близько 5,5 тисячі років тому ховали простих людей.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...