У Польщі зростає українофобія, - Денісова

Чим більше українців їде на заробітки піднімати вище польську економіку, тим більше зростає ненависть місцевих екстремістів

Омбудсмен Людмила Денісова повідомила про зростання за останні роки кількості випадків прояву дискримінації та ворожнечі стосовно українців у Польщі Про це, як стверджує Денісова, йшлося під час її поїздки до Варшави і зустрічі з Уповноваженим з громадянських прав Польщі Адамом Боднаром, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

“Висловила своє занепокоєння зростаючою тенденцією ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою. За чотири роки кількість таких випадків збільшилась з 30 до 190. Не всі громадяни України звертаються до відповідних установ, коли порушуються їх права, тому ця цифра може бути більша”, – сказала Денісова.

Вона додала, що останній такий випадок стався у місті Жори, де група з п’яти людей жорстоко побила українського студента.

"Зважаючи, що кількість українських громадян, які перебувають на території Польщі постійно збільшується, звертатимусь з пропозицією до МЗС України, аби розширити консульське представництво задля посилення захисту наших громадян", – додала українська омбудсмен.

Про реакцію польського колеги на таку тенденцію Денісова не повідомила.

Вибух в Бейруті: Посольство України заявило про загибель нашого співгромадянина, молодого та перспективного спеціаліста

неділя, 9 серпень 2020, 8:10

У результаті потужного вибуху у Бейруті загинув громадянин України. Ним виявився 32-річний Вільям Азар. Про це повідомляє посол України в Лівані Ігор Осташ, зазначають Патріоти України. Він також опублікував фото загиблого в своєму дописі у Facebook. ...

Після перегляду багатьом розхочеться їхати до Бердянська: Турист спіймав огидну медузу лякаючих розмірів, такого ще тут не бачили (фотофакт)

неділя, 9 серпень 2020, 7:55

У Бердянську Запорізької області турист спіймав медузу, розміри якої вражають. Відповідний знімок оприлюднено в Telegram-каналі "Х***вий Харків", зазначають Патріоти України. Варто відзначити, що в цьому році відпочивальники постійно скаржаться на нава...