В реанімаційному відділенні полтавської дитячої міської лікарні під час візуального обстеження ендоскопом помер 13-річний хлопчик. Про це повідомили в обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
У травні, перебуваючи за місцем проживання, малолітній випадково випив оцтову кислоту, яка знаходилася у пляшці з-під мінеральної води. Дитину з хімічними опіками доставили до лікарні, де упродовж двох місяців йому надавали медичну допомогу.
У п'ятницю, 25 липня, під час проведення ендоскопії під загальним наркозом дитині стало погано. Медики здійснювали реанімаційні заходи, але врятувати життя хлопчика не вдалося, йдеться у повідомленні.
З метою з’ясування усіх обставин трагедії розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки).
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...