У Помпеях знайшли стародавню весільну колісницю, прикрашену зображеннями еротичних сцен (фото)

Керівник Міністерства культури Італії говорить, що місто дивує своїми відкритями протягом багатьох років.

Археологам вдалося відшукати колісницю I століття, яка добре збереглася до наших часів. Колісницю виявили в Помпеях. Про це повідомляє RG, передають Патріоти України.

За словами групи археологів, колісниця знаходиться в чудовому стані, незважаючи на те, що була під землею протягом двадцяти століть. Ця колісниця була знайдена в Чівіте Джулліані, великій віллі, яка розташована біля в'їзду в місто.

Колісниця прикрашена складним декором з бронзи і олова. Частина колісниці пофарбована в синій колір, а орнамент, який був нанесений на боки, виконаний на еротичну тематику.

За словами археологів, такий малюнок говорить про те, що візок використовували для проведення весільних церемоній. Також були виявлені сліди від подушок і мотузок. Мотузки використовували для того щоб зафіксувати вінки. Археологи зробили настільки ідеальну роботу, що їм навіть вдалося виявити відбитки двох колосків пшениці, які були залишені на одному з сидінь.

Керівник Міністерства культури Італії говорить, що місто дивує своїми відкритями протягом багатьох років. За його словами, археологам доведеться дуже багато працювати, адже є двадцять гектарів, які необхідно досліджувати. Таких знахідок в країні ще не було. Якщо раніше і знаходили вози, то вони не були настільки багато прикрашені, зазвичай це були вози селян, які використовували в повсякденному житті. Колісниця заможних людей тих часів - це велика рідкість.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...