У популярних серед українців роутерах знайшли серйозну вразливість - перевірте, чи є ваш у списку

У роутерах відомих брендів, які користуються великою популярністю серед українських користувачів, виявлено величезну діру для злому хакерами – вона дозволяє віддалено майнити криптовалюту на підключених до них пристроях. Про це говориться у звіті американської IT-компанії SentinelLabs, зазначають Патріоти України.

Зокрема мова йде про уразливість в модулі NetUSB, який виробляє тайванська KCodes, і який використовується більш ніж в ¼ мережевих пристроїв у всьому світі. Серед них:

  • Netgear
  • TP-Link
  • Tenda
  • EDiMAX
  • D-Link
  • Western Digital.

Згідно з дослідженням SentinelLabs, знайдений "пролом" дозволяє віддалено управляти пристроями, які підключені до Wi-Fi-мережі, майнити та влаштовувати DDoS-атаки. Експерти оцінили вразливість як максимально небезпечну – 9,8/10 за шкалою CVSS.

При цьому наголошується, що усунути помилку можуть самі виробники роутерів, але на сьогодні відповідний апдейт випустила лише Netgear. За словами експертів, поки що немає інформації про успішне застосування описаного у звіті експлойту, але це не виключає його появи в найближчому майбутньому.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...