У посібників Х**ла істерика: В окупованому Донецьку зірвали і спалили прапор Росії

Невідомим українським патріотам вдалося зламати пошту "МВС ДНР" і знайти там пояснювальну з приводу зняття і спалення російського прапора у тимчасово окупованому Донецьку. Фото відповідного документа терористів опублікував на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). За його словами, сміливу акцію провели в Донецьку ще в перші дні червня, передають Патріоти України.

"2 червня у Донецьку зірвали окупаційний прапор РФ і спалили його. Підрозділи "народної міліції" дуже схвильовані, згідно з доповідною. Вітання "народній міліції" та "МДБ ", паролі на поштовиках і комп'ютерах міняти пізно. Далі буде. Це тільки початок", – зазначив захисник України.

В опублікованому таємному документі російських окупантів зазначено, що на місце знищення прапора країни-агресорки навіть була направлена слідчо-оперативна група з кінологами. Однак їм не вдалося встановити, хто і коли знищив прапор Росії в українському Донецьку.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....