Народний депутат від "Слуга народу" Валерій Божик захворів на коронавірусну інфекцію. Про це у четвер повідомив у Telegram нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.
"На COVID-19 захворів ще один нардеп - Валерій Божик", - написав він.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...