У Раді посилили покарання за викрадення автомобілів: Що загрожує зловмисникам

Верховна Рада 3 вересня в другому читанні проголосувала за законопроєкт, що посилює кримінальну відповідальність за викрадення авто. Зокрема суворіше каратимуть тих, хто підробляє, змінює чи знищує ідентифікаційні номери авто, передають Патріоти України.

За відповідний законопроєкт №3301 проголосували 309 депутатів. Тепер закон має підписати спікер парламенту і президент. До Верховної Ради законопроєкт надійшов ще 3 квітня 2020 року. Його ініціаторами виступили вісім народних депутатів із різних фракцій.

Що загрожуватиме крадіям за новим законопроєктом

Законопроєкт передбачає посилення кримінальної відповідальності за підробку, заміну або знищення ідентифікаційного номера транспортного засобу, яким незаконно заволоділи, а також за продаж такого транспортного засобу.

Окрім того, Верховна Рада вирішила враховувати вартість автомобіля при визначенні відповідальності за його викрадення.

Як відтепер каратимуть зловмисників

  • за крадіжку авто – від 3 до 5 років обмеження або позбавлення волі (без застосування штрафу).
  • за ті ж дії, які здійснила організована група з насильством – від 8 до 12 років з конфіскацією майна;
  • важкість злочину встановлюватимуть, виходячи з вартості автомобіля, а не з вартості його пошкоджень;
  • за так зване перебивання номерів кузовів, моторів передбачено до 5 років в'язниці;
  • кримінальна відповідальність передбачена й за організацію роботи місць, де крадені автомобілі зберігаються, розбираються або переобладнуються (мовиться про так звані "чорні СТО", – 24 канал) – до 5 або 7 років, якщо цим займається організована злочинна група.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...