У Раді прийняли закон про кримінальну відповідальність за контрабанду небезпечних речовин та частин нарізної зброї

226 депутатів проголосували за внесення змін до статті Кримінального кодексу України щодо контрабанди.

Верховна Рада. Ілюстрація:УНІАН

Верховна Ради внесла зміни до ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України, згідно з якими, до переліку об'єктів контрабанди внесені сильнодіючі небезпечні хімічні і вибухові речовини, а також частини вогнепальної нарізної зброї. Про це повідомляє видання Гордон, передають Патріоти України.

За прийняття законопроекту, який представляв народний депутат від "Батьківщини" Андрій Кожем'якін, висловилися 226 парламентаріїв при мінімумі в 225.

Контрабанда небезпечних для екології та здоров'я людей речовин, в тому числі токсичних відходів промисловості, як і спроба провезення частин зброї, відповідно до закону, буде каратися позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...