Вранці 26 травня росіяни обстріляли місто Дніпро. Як повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, загарбники влучили по медзакладу, в якому проходили лікування українські військовослужбовці. Напередодні блогерка Анна Алхім зробила пост у своєму Instagram-блозі про те, що "лікарні Дніпра переповнені військовими", передають Патріоти України.
У мережі підозрюють, що удар спровокована саме публікація Алхім, оскільки у неї серед підписників досить багато росіян, а сама вона не раз потрапляла в центр обговорень через висловлювання на підтримку російського диктатора Володимира Путіна.
Анна вже відповіла на звинувачення. Вона записала відео, де заявила - "цей репост був у половини міста", тому винуватою вона себе не вважає. Також блогерка закрила свою сторінку в Instagram.
Із 3 серпня в Україні можуть зрости ціни на косметику та парфумерію через запровадження нових правил маркування продукції. передають Патріоти України. Відтепер виробники та імпортери повинні будуть наносити на кожну одиницю товару розширену інформацію,...
В Україні триває мобілізація, і час від часу адвокати та військовозобов’язані повідомляють у соцмережах про випадки, коли під час перевірки документів додаток «Резерв+» не відкривається. Це, своєю чергою, може залежати зокрема і від якості покриття Мер...