У рамках проекту "Без людей": Антонівка та Комінтерн (фото)

"Світ Без людей". Неймовірний проект, від якого мурашки по шкірію Цього разу в нього попали будівлі українських сіл.

На адресу Ямпіль.INFO надійшли чергові фотознімки, що були зроблені в рамках проекту «Без людей», повідомляють Патріоти України.

На нашій планеті є території, де через природні і техногенні катастроф більше ніхто з людей не живе. Або і просто вимираючі села, міста, заводи, храми, будівлі. І таких місць на Землі багато, від невеликих ділянок і окремих будівель до величезних територій. Як буде виглядати світ без людей, якщо вони раптом повністю зникнуть з планети?

Автор фотографій ямпільчанин Едуард Баранов присвятив свої роботи вимираючим будівлям сіл Ямпільського району.

Чергова добірка фотографій розповість читачам про село Антонівка і про колишнє село Комінтерн, яке нещодавно було перейменоване на Лісне.
НП на Львівщині: Нетверезий військовий-контрактник зарізав старшину

середа, 19 лютий 2020, 21:46

ДБР почало розслідування дій командування військової частини через те, що воно приховало факт злочину. У Львівській області в гуртожитку військової частини п'яний солдат-контрактник вдарив ножем в живіт колегу. Він помер через добу, не отримавши медичн...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,