
Російські окупанти в Україні продовжують скоювати воєнні злочини проти мирних беззбройних жителів. З'ясувалося, що за вбивства цивільних у РФ їм дають медалі, тож загарбники пишаються своїми звірствами, передають Патріоти України.
Один із них розповів своєму колезі, що його нагородили після того, як він зі ще одним окупантом розстріляв 25 мирних українців. Цю розмову військових країни-агресора перехопила Служба безпеки України.
"Привезли ось зараз, медаллю нагородили... Тут у нас зранку було 25 цивільних, вони виїжджали автобусом. Вбили", – сказав окупант.
Його знайомий, якому, вочевидь, медаль за вбивство ще не дали, теж вирішив похвалитися тим, що збирається зґвалтувати полонену українку. Запланований злочин він завуальовано назвав "запросити на побачення" та розсміявся.
"А я тут дівчину зустрів, не знаю, як її на побачення запросити. Так, на двох. Ну, укроп відмовився. Вона сидить прив'язана у нас", – заявив загарбник. В СБУ наголосили, що окупантам недовго лишилося радісно хизуватись своїми звірствами, і за кожен злочин доведеться відповідати.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...