
Російські окупанти в Україні продовжують скоювати воєнні злочини проти мирних беззбройних жителів. З'ясувалося, що за вбивства цивільних у РФ їм дають медалі, тож загарбники пишаються своїми звірствами, передають Патріоти України.
Один із них розповів своєму колезі, що його нагородили після того, як він зі ще одним окупантом розстріляв 25 мирних українців. Цю розмову військових країни-агресора перехопила Служба безпеки України.
"Привезли ось зараз, медаллю нагородили... Тут у нас зранку було 25 цивільних, вони виїжджали автобусом. Вбили", – сказав окупант.
Його знайомий, якому, вочевидь, медаль за вбивство ще не дали, теж вирішив похвалитися тим, що збирається зґвалтувати полонену українку. Запланований злочин він завуальовано назвав "запросити на побачення" та розсміявся.
"А я тут дівчину зустрів, не знаю, як її на побачення запросити. Так, на двох. Ну, укроп відмовився. Вона сидить прив'язана у нас", – заявив загарбник. В СБУ наголосили, що окупантам недовго лишилося радісно хизуватись своїми звірствами, і за кожен злочин доведеться відповідати.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...