Російська влада звинуватила двох тепер уже колишніх силовиків в отриманні найбільшого хабара в історії країни, інформують Патріоти України.
Як повідомляється, злочинну схему організував Георгій Сатюков, який працював в управлінні «К» МВС РФ, що спеціалізується на кіберзлочинах, та його товариш по службі Дмитро Соколов.
«За версією слідства, вони нав’язали „дах“ Олексію Іванову (Білюченку) — сисадміну криптобіржі Wex. Погрожували йому кримінальною справою за невидачу відкату. У результаті з березня 2019 року по жовтень 2021 року Сатюков і Соколов отримали хабарі у криптовалюті на суму, еквівалентну 4,9 млрд рублів», — йдеться у повідомленні.
Утім, незважаючи на те, що обвинувачені посміли отримати таку велику суму, не поділившись нею «з ким треба», притягнути цих ділків до відповідальності буде не так уже й просто, оскільки вони вже встигли втекти з країни.
Попередній корупційний рекорд належав полковнику МВС Дмитру Захарченку, якого посадили за хабар у розмірі 1,4 млрд рублів. Втім, йдеться лише про ті випадки, за якими було розпочато кримінальні справи. Який же хабар насправді є найбільшим в історії РФ, достовірно поки що невідомо.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...