У РФ окупантів змушують повертати гроші за поранення, перехоплено розмову (аудіо)

Російських окупантів змушують повертати гроші, отримані за легкі поранення. Про це свідчить нова перехоплена Службою безпеки України розмова загарбника з матір'ю, передають Патріоти України.

"25 березня пацаненка в плече поранило, ну, легко, осколком просто трохи. Його відвезли в госпіталь. Через пару днів виплатили 3 мільйони. А в квітні, 29 квітня, він повернувся сюди назад, вже нормальний, зажив. І у нього ці 3 мільйони забрали, аргументуючи тим, що поранення легке", – розповідає на записі загарбник своєї матері.

Тому радить їй передати своєму знайомому, який також отримав поранення в Україні та вже планує витратити ці гроші: "Не треба гроші витрачати поки. Тому що після війни будуть розбиратися, піднімати ступінь поранення. І у кого ступінь поранення перша або друга, будуть віднімати половину суми, як мінімум".

В СБУ зазначили: "Виходить, що єдине грошове заохочення, яке залишилося в армії загарбників – виплати за смерть. Але чи знадобляться вони "на тому світі"? Близько 28 тисяч загиблих окупантів ніколи не зможуть відповісти на це питання".

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

вівторок, 6 грудень 2022, 10:45

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня, передають Патріоти України. "Від 7 грудня до України почн...