У РФ окупантів змушують повертати гроші за поранення, перехоплено розмову (аудіо)

Російських окупантів змушують повертати гроші, отримані за легкі поранення. Про це свідчить нова перехоплена Службою безпеки України розмова загарбника з матір'ю, передають Патріоти України.

"25 березня пацаненка в плече поранило, ну, легко, осколком просто трохи. Його відвезли в госпіталь. Через пару днів виплатили 3 мільйони. А в квітні, 29 квітня, він повернувся сюди назад, вже нормальний, зажив. І у нього ці 3 мільйони забрали, аргументуючи тим, що поранення легке", – розповідає на записі загарбник своєї матері.

Тому радить їй передати своєму знайомому, який також отримав поранення в Україні та вже планує витратити ці гроші: "Не треба гроші витрачати поки. Тому що після війни будуть розбиратися, піднімати ступінь поранення. І у кого ступінь поранення перша або друга, будуть віднімати половину суми, як мінімум".

В СБУ зазначили: "Виходить, що єдине грошове заохочення, яке залишилося в армії загарбників – виплати за смерть. Але чи знадобляться вони "на тому світі"? Близько 28 тисяч загиблих окупантів ніколи не зможуть відповісти на це питання".

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...