У РФ паніка: Окупанти не хочуть вмирати в Україні та сотнями біжать з поля бою

У РФ завели кримінальну справу після того, як відразу 295 російських військових з Ненецького автономного округу втекли з поля бою в Україні, передають Патріоти України.

Про це інформує прокуратура цього округу. Російське відомство заявляє, що"порушило кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 338 КК РФ (дезертирство), щодо військовослужбовців, які проходили службу у військових частинах Ненецького автономного округу".

Згідно з матеріалами слідства ,"295 військовослужбовців відмовилися виконувати наказ командира взводу, самовільно покинули поле бою, в результаті чого була зірвана тактична операція".


"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...