У РФ під пісню білоруського гурту покінчили з життям у прямому ефірі двоє людей (фото, відео 16+)

У Росії під пісню білоруського гурту ЛСП "Номера" скоїли самогубство двоє молодих людей, повідомляють Патріоти України.

Перший випадок стався в місті Зеленоград. Росіянка у прямому ефірі скоїла самогубство. Вона сиділа на балконі багатоповерхівки і під рядки "и камнем вниз с крыши дома" зірвалась вниз. Дівчина розбилася на смерть.

Другий випадок стався з хлопцем у Санкт-Петербурзі. Він теж запустив пряму трансляцію в соцмережі і під ті ж рядки зірвався вниз.

Наразі гурт ухвалив рішення видалити трек зі всіх стримінгових сервісів. Пісню почнуть видаляти від 20 вересня. "Як не сумно про це говорити, ми прийняли рішення видалити трек "Номери" з усіх майданчиків", - написав менеджер гурту у Twitter.

Зазначимо, раніше трек вже блокували в Мережі через те, що "у тексті пісні міститься опис способу вчинення самогубства".

Країна ЄС може переглянути правила для українців: Ось кому хочуть скасувати статус захисту

вівторок, 23 червень 2026, 8:57

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...

Нині це може здивувати! Що виказувало заможну людину в СРСР

вівторок, 23 червень 2026, 8:30

За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...