У РФ у багатоповерхівці з крана побігла вода незвичного блакитного кольору (фото, відео)

У місті Якутськ (Росія) з крана жителів однієї з квартир багатоповерхівки потекла вода яскраво блакитного кольору. У мерії міста заявили, що причина аномалії - замерзла труба холодного водопостачання. Про це повідомляє Telegram-канал 360tv, передають Патріоти України.

На думку влади, жителі квартири самі винні в появі блакитної води в своєму крані - вони нібито неправильно підключили пральну машину. "При перемерзанні води в трубі в кран надходять залишки води з пральної машини. Господиня квартири заперечує провину неправильного підключення, мною взяті проби води з крана для передачі в Росспоживнагляд для з'ясування домішок у воді, які викликали блакитний колір води. В інших квартирах з крана йде вода прозорого кольору", - пояснив ситуацію голова Будівельного округу.

В Україну завітала зима: Верхів'я Карпат вкрилися снігом, в горах мороз

неділя, 24 жовтень 2021, 20:48

У Карпатських горах 24 жовтня температура повітря опустилася нижче нуля, а гірські вершини вкрилися снігом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Чорногірський гірського пошуково-рятувальний пост. Станом на ранок неділі горі Піп Іван Чорногірсь...

Цю націю московській орді вже не скорити: Уславлені подвигами десантники ЗСУ подякували молоді за патріотизм та підхопили флешмоб, заспівавши "Батько наш Бандера" (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:36

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, приєдналися до пісенного флешмобу "Батько наш Бандера", повідомляють Патріоти України з посиланням на фейсбук-сторінку бригади. . "Національно-патріотичне виховання дітей – нев...