У родині Алли Пугачової трапилася біда

Минулого тижня в сім'ї Алли Пугачової трапилася біда: 33-річного племінника Пугачової збила машина. НП сталася в місті Новомичуринське Рязанської області, де той живе останні півроку. Про це пише російське видання "СтарХіт", повідомляють Патріоти України.

«Влад потрапив у лікарню, - розповів приятель Пугачова. — Він повертався з магазину, коли повз на великій швидкості промчав автомобіль і зачепив. Один упав, а встати сам не зміг. Після операції Влад не до кінця відновився, досі проблеми з мізинцями — вони дивляться вбік. Тому йому важко підібрати зимове взуття. Будь-яка травма в такому стані може призвести до серйозних наслідків. На щастя, у клініці він пробув усього кілька годин, потім відпустили додому».

Видання також повідомляє, що Пугачов ніде не працює. Чоловік існує на гроші від здачі нерухомості в Москві — двокімнатних апартаментів, дісталися йому від батька, і однушки в районі метро «Сокіл», яку надала знаменита родичка. Плюс отримує пенсію як інвалід другої групи. Для провінції у нього виходить пристойна сума — близько 80 тис. рублів. Сина Женю він не бачив вже чотири роки.

Влада поселила нова кохана — Юлія Побединська. У неї є дочка від попереднього шлюбу. «З Юлею знайшов справжнє щастя, — поділився Влад. — Це моя остання пристань. Їй не потрібні гроші — ні мої, ні Аліни. Вона просто любить мене, а я — її. А з тіткою давно не спілкуюся. Та перестала виходити на зв'язок — не відповідає ні на дзвінки, ні на повідомлення. Після НП відбувся легким переляком і парою синців».

З архіву ПУ. Господиням на замітку: Голодна кутя і не тільки - що треба готувати на Водохресний Святвечір

субота, 18 січень 2020, 5:45

Увечері 18 січня українці святкують другий Святвечір, "Голодну кутю" або Водохресний Святвечір. У цей день прийнято постити, тому святкова вечеря повинна складатися з пісних страв непарної кількості. Головною прикрасою столу є пісна кутя, яку в народі ...

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...