У родині співачки Ірини Білик сталося велике горе

Численні фанати і колеги артистки висловлюють їй співчуття.

Відома українська співачка Ірина Білик розповіла шанувальникам про смерть батька. Миколі Семеновичу знаменита дочка присвятила зворушливе послання в особистому мікроблозі в Інстаграм, передають Патріоти України.

Артистка доповнила публікацію зворушливим відеороликом з батьками. Усміхнені Микола Семенович і Ганна Яківна стоять, обіймаючись, і радісно махають в камеру. Батьки Ірини на відео виглядають щасливими. Відомо, що Микола Семенович та Ірина були дуже близькі. Батько співачки і сам був небайдужий до музики, тому саме він з ранніх років вчив дочку нотної грамоти, хоча тоді ще й не вірив в артистичне майбутнє спадкоємиці.

Також зазначимо, що наступний рік для примадонни української естради ювілейний. Білик відзначатиме 50-річчя. Співачка обіцяє провести великий тур найбільшими містами країни.

Хіти тижня. У Києві влаштували обшуки у знаменитій ветеранській піцерії: Засновник записав відеозвернення

середа, 13 листопад 2019, 2:00

Йдеться про ресторан на вул. Софіївська, 8. Правоохоронці у вівторок, 5 листопада, провели обшуки в піцерії Pizza Veterano в Києві, яку заснували ветерани війни на Донбасі. Про це повідомив засновник закладу Леонід Остальцев на своїй сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...