
У російському місті Санкт-Петербург авто на швидкості збило на пішохідному переході дітей, які були в супроводі мами. Про це повідомляють в Telegram-каналі Life shot, передають Патріоти України.
Трагедія сталася на Шпалерній вулиці, коли було вже темно. Мама переходила дорогу з маленькими дітьми - 3-річною донькою та сином-немовлям, який знаходився в колясці.
На кадрах видно, що машина мчала прямо на людей і не гальмувала. Жінка встигла відійти назад, а авто збило дитину і коляску з немовлям. Від сильного удару їх відкинуло вперед.
Відзначають, що діти вижили. Обох доставили до лікарні з травмами середнього ступеня тяжкості. Їх мама не постраждала. Відомо, що за кермом Volkswagen Polo перебував 27-річний водій. Деталі й подробиці НП встановлює поліція.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...