У Росії через зношене обладнання лікарні задихнулися дев'ять ковідних пацієнтів

У Росії через зношене обладнання в лікарні загинули дев'ять пацієнтів

У лікарні столиці Північної Осетії (Росія) Владикавказ через перебій з подачею кисню померли дев'ять пацієнтів. За попередніми даними, причиною збою став порив підземної труби, яка перебувала в зношеному стані, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське агентство "Інтерфакс".

Джерело видання повідомило, що причиною смерті пацієнтів стало припинення подачі кисню. Зупинка сталася через порив зношеної підземної труби, яка веде від кисневої станції в реанімацію.

Поламання кисневої системи і загибель пацієнтів в лікарні Владикавказа підтвердили в уряді і МОЗ Північної Осетії.

"В результаті поламання кисневої системи померли дев'ять осіб",- повідомили в пресслужбі уряду.

У МОЗ агентству уточнили, що померли пацієнти на момент припинення подачі кисню були у важкому стані. Всього в реанімаційному відділенні перебували 71 людина.

За фактом загибелі дев'яти пацієнтів Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу.

Пенсія може зрости: Ось кому з українців нарахують майже 1000 грн

понеділок, 22 червень 2026, 15:10

У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...

В Україні відчутно переписали тарифи на комуналку: Ось на яку послугу найбільше

понеділок, 22 червень 2026, 14:32

В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...