У Росії чоловік влаштував криваву різанину в лікарні за померлу дитину

Батько померлої під час лікування дитини напав з ножем на лікаря дитячої обласної клінічної лікарні в місті Псков. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу УМВС РФ у Псковській області, зазначають Патріоти України.

У понеділок, 25 листопада, чоловік з холодною зброєю в руках прийшов до місцевого центру медпрофілактікі, піднявся на 4 поверх будівлі і вдарив ножем лікаря-гематолога Ірину Гайдук. У стані середньої тяжкості потерпілу госпіталізували. Втік з мета злочину чоловіка незабаром затримала поліція.

За попередньою інформацією, причиною агресії стала смерть дочки нападника, яка померла в медичному закладі під час лікування лейкозу. Після смерті дитини було проведено перевірку, але вона не виявила лікарської помилки. Батьки померлої дівчинки вважають інакше. На думку батька, медики неправильно лікували дитину.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...