У Росії число заражених COVID-19 суттєво збільшилось

За минулу добу в РФ було виявлено 601 новий випадок COVID-19 в 32 регіонах.

Станом на ранок, 3 квітня, число інфікованих коронавірусом в Росії досягло 4149 людей. Про це повідомляє оперативний штаб по боротьбі з вірусом, передають Патріоти України.

За минулу добу в РФ було виявлено 601 новий випадок COVID-19 в 32 регіонах. Найбільше нових випадків захворювання було виявлено в Москві – 448 осіб. Вперше поставлені діагнози в Інгушетії і Єврейській автономній області.

Крім того, за добу від коронавірусної інфекції померли ще чотири людини: двоє в Комі і по одному в Москві і Пермському краї. Всього за час епідемії від коронавіруса в Росії померло 34 людини, з лікарень виписано 281 людину.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...