"У Росії дуже сильна карма": На росТБ видали "секрет успіху" і розмріялися про перемогу в війні проти України (відео)

На тлі системних невдач на фронті росіяни намагаються якось підкріпити свою віру, вдаючись до допомоги ворожок, магів та нумерологів. Останнім пропагандисти навіть присвятили одну з передач вечірнього ток-шоу, де всі слухали псевдонаукові дані, передають Патріоти України.

Відповідний епізод опублікували на Telegram-каналі "Солов'їний послід". Дівчина з характерно чорним волоссям і червоною сукнею щосили намагалася зображати нумеролога зі стажем.

"У 2024 році ситуація в Україні може розгорітися в перші пів року. Там ще в жовтні-листопаді я чесно не бачу, що там стоїть, але там буде ця ситуація продовжуватися, а ось у 2025 році все вирішиться. І для нас у хорошому ключі. Росія має дуже гарний код і хорошу карму, вона не може програти", – запевняє героїня абсурдної передачі, і всі за командою аплодують.

Нумеролог закликала всіх згадати про дати створення Русі, формування Російської Федерації, а також день підписання Конституції. За її словами, у системі Піфагора та відповідному порядку матриць вони всі мають щасливий код.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...