​У Росії мати облила бензином і підпалила власну дитину - хлопчик розповів вітчиму про її зраду і помирав у муках (фото)

У Курській області (Росія) мати облила свого 8-річного сина бензином та підпалила. Про це повідомляють у Telegram-каналі Life shot, передають Патріоти України.

Трагедія сталася приблизно о 20:00 за місцевим часом на хуторі Заріччя. Злочин скоїла 31-річна жінка Анастасія Бауліна. Її розлютило, що дитина розповіла чоловікові про зраду матері. Чоловік підійшов поговорити з нею і сказав, що про зраду розповів хлопчик.

Мати вийшла на вулицю і облила сина бензином. Вона підпалила його і не давала чоловікові загасити дитину. Чоловік все таки намагався допомогти хлопчикові, він викликав "швидку". Лікарі діагностували, що дитина отримала 80% опіків тіла. Вночі вона померла у лікарні.

Відомо, що Бауліна працювала касиром. Вона перебувала на обліку у соцслужб за неналежне виконання батьківських обов'язків. Служби кілька разів приїжджали додому до родини і фіксували, що в будинку немає елементарних побутових умов, таких як, наприклад, постільна білизна. У жінки ще є 12-річна дочка. Чоловік Анастасії працює різноробочим в корівнику.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"?: Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...