У Росії на останньому дзвонику старшокласник напав на депутата від "Єдиної Росії" (фото, відео)

Інцидент стався в селищі Юркове в Марій Ел під час свята в актовому залі, на очах вчителів та учнів.

Депутат Катерина Вахітова. Фото: Медуза.

У російському селищі учень 9-го класу під час свята останнього дзвоника вдарив депутата Держзібрання Катерину Вахітову. Про це повідомляє видання "Медуза", передають Патріоти України.

Інцидент стався в селищі Юркове в Марій Ел під час свята в актовому залі, на очах вчителів та учнів. За словами очевидців, старшокласник негативно відреагував на появу Вахітової на лінійці. Також свідки події розповіли, що хлопець обурювався тим, що депутат перебуває в "Єдиній Росії". Однак в інших ЗМІ пишуть, що у відділі освіти це заперечують. Кілька місцевих жителів повідомили, що винуватець інциденту нерідко поводився агресивно і раніше.

В результаті події чиновниця написала заяву в поліцію. У прес-службі МВС по Марій Ел повідомили про те, що проводиться перевірка, всі матеріали при її завершення будуть спрямовані в слідчий комітет. У той же час в районному відділі освіти повідомили, що не мають наміру вживати заходів до учня, оскільки "дитина хвора" і у неї є інвалідність. Також представник депутата заявила, що "хлопчик психічно нездоровий".


"Арешт рахунків блокує нас, "Євробачення" й Олімпіада під питанням": У "Суспільному" зробили тривожну заяву

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:15

"Суспільне" заявляє, що вже тиждень звертається по допомогу до Кабінету міністрів, Міністерства фінансів, Міністерства культури, молоді та спорту й Міністерства юстиції України, проте не отримує відповіді та підтримки. "Суспільне" заявляє, що арешт рах...

Хіти тижня. "Ми ніколи не бували в Кропивницькому": "Тітушки" з Нових Санжар записали відеозвернення під мерією

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:00

Хлопці запевняють, що є місцевими жителями, а за протестами тільки спостерігали. У ньому хлопці пояснили, що саме робили на мітингу. Вони стверджують, що є місцевими жителями і назвали свої імена. Також хлопці запевнили, що на протесті були лише півтор...