У Росії поліцейські змусили чоловіка згризти свій телефон, щоб не скаржився на них


У Росії новий випадок поліцейського свавілля. Двоє дільничних змусили чоловіка з'їсти свій телефон за те, що він на них поскаржився.

Інцидент стався на початку квітня в місті Великий Устюг Вологодської області. Дехто Сергій Усов проходив лікування в лікарні після того, як його побив дільничний поліцейський Максим Мохнаткін.

Останній вирішив "відвідати" Усова в лікарні. На підмогу з собою взяв колегу – дівчину-поліцейського. Дізнавшись, що пацієнт встиг поскаржитися на побиття, яке стало причиною госпіталізації, поліцейські змусили Усова взяти до рота телефон і гризти його, поки той не зламається – щоб більше скарг від нього не надходило.

"Потім чоловіка привезли у відділення, знову побили і помістили під арешт на 10 діб — за нібито неправдивий виклик поліції і порушення адміністративного нагляду (раніше Усов був судимий)", – пише "База".

На жаль для горе-поліцейських, цим випадком зацікавилася ФСБ. Після проведеної перевірки обох дільничних звільнили з роботи і завели на них кримінальну справу за статтею про перевищення посадових повноважень із застосуванням тортур. Тепер їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Днями в московську поліцію поскаржилися на голуба-терориста, який пофарбувався в кольори українського прапора і почав розкидати міни по російській столиці.

Від російського божевілля не сховатися і в тюрмі. Швидше навіть навпаки. Олексій Навальний поскаржився на застосування до нього витончених тортур у в'язниці – щодня перед сном його змушують слухати Путіна.

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...