У Росії померла актриса, яка грала у фільмі "Обыкновенное чудо"

Ольга Вялікова зіграла також в декількох російських серіалах, в тому числі в «Глухарі».

Ольга Вялікова. Архівне фото.

У віці 65 років пішла з життя радянська і російська актриса театру і кіно Ольга Вялікова. Про це повідомили її колеги з Центрального академічного театру Російської армії, передають Патріоти України.

Артистка народилася 26 березня 1954 року. У Театрі Радянської армії почала працювати з 1980 року. Грала в спектаклях «Винахідлива кохана», «Гра на клавішах душі», «Пригода бравого солдата Швейка», «Дивовижні пригоди Маші і Віті» та інших.
У кіно Вялікова могла запам'ятатися у фільмі «Звичайне диво». Пізніше вона зіграла в декількох російських серіалах, в тому числі в «Глухарі». У 2014 році Ольга Вялікова отримала медаль «За трудову доблесть».

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...