У Росії померла актриса, яка грала у фільмі "Обыкновенное чудо"

Ольга Вялікова зіграла також в декількох російських серіалах, в тому числі в «Глухарі».

Ольга Вялікова. Архівне фото.

У віці 65 років пішла з життя радянська і російська актриса театру і кіно Ольга Вялікова. Про це повідомили її колеги з Центрального академічного театру Російської армії, передають Патріоти України.

Артистка народилася 26 березня 1954 року. У Театрі Радянської армії почала працювати з 1980 року. Грала в спектаклях «Винахідлива кохана», «Гра на клавішах душі», «Пригода бравого солдата Швейка», «Дивовижні пригоди Маші і Віті» та інших.
У кіно Вялікова могла запам'ятатися у фільмі «Звичайне диво». Пізніше вона зіграла в декількох російських серіалах, в тому числі в «Глухарі». У 2014 році Ольга Вялікова отримала медаль «За трудову доблесть».

Ситуація з коронавірусом в Україні: МОЗ оновив дані на 9 серпня

неділя, 9 серпень 2020, 9:55

У неділю кількість нововиявлених захворювань традиційно нижча ніж в будні дні. В Україні за минулу добу виявили 1199 нових випадків інфікування коронавірусом. Померли від коронавірусної інфекції 18 пацієнтів, зазначають Патріоти України. Загальна кільк...

З архіву ПУ. 9 серпня - День Пантелеймона Цілителя: Історія свята і що не можна робити

неділя, 9 серпень 2020, 9:00

9 серпня православна церква вшановує великомученика і цілителя Пантелеймона. У цей день - у всіх храмах поминають святого, молячись про одужання найтяжчих хворих. Сам Пантелеймон увірував у Христа в той момент, коли звернувся до нього з молитвою, прося...