Роздягли до нитки: У Росії противники карантину влаштували "голий" протест (фото)

Співробітники ресторанів, барів і кафе в Росії приєднуються до флешмобу під назвою #голийголод, в рамках якого вони фотографуються оголеними і вимагають відновити роботу своїх закладів, передають Патріоти України.

Акцію почали ресторатори Кубані, а незабаром до них приєдналися працівники закладів громадського харчування в Калінінграді, Самарі, Казані і Красноярську. Вони просять владу дозволити їм відкритися з дотриманням умов і правил обмеження поширення коронавірусу. Власники і працівники громадського харчування говорять, що їх сфера "ще не загинула", проте їм незрозуміло, чи варто боротися за її "життя" далі.

"Ми роздяглися не самі - нас роздягли. Роздягнутими виявилися співробітники ресторанів, кафе і барів по всій країні. Роздягнутими і розгубленими. Наші очікування, мрії, надії схлопнулись до одного дня - завтрашнього. Чи з'являться в нашому закладі гості? Чи отримаємо ми якісь гроші? Пояси наших фартухів вже затягнуті щосили", - пишуть на сторінці одного із закладів у соціальних мережах.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...